Goldfinger Events czyli podróżuj zabytkowym autem po Europie

Autor:

14 marca 2016 r.

Mercedesem po Wiśle zostało partnerem firmy Goldfinger Events, która oferuje organizację podróży po Europie samochodami zabytkowymi. Najbliższa impreza startuje już 12 maja, a jej uczestnicy będą jeździć po urokliwych zakątkach Włoch. 

Kierowcy i pasażerowie samolotem dolecą do Bolonii, a ich auta dotrą dam na autolawecie. Stamtąd już na kołach udadzą się na tor wyścigowy Imola oraz pojadą urokliwymi drogami Toskanii i nadmorskiej Ligurii. Nocleg zaplanowano w stylowych willach otoczonych winnicami i gajami oliwnymi. W programie są także odwiedziny w manufakturach czy w prywatnych muzeach motoryzacyjnych.

Następny punkt wyprawy do wyjazd do Brescii na start legendarnego wyścigu Mille Miglia. Po paru dniach w atmosferze motorsportu w stylu retro nastąpi przejazd w okolice słynnego jeziora Como, gdzie odbywać się będzie  Concorso d’Eleganza – znany wszystkim kolekcjonerom konkurs elegancji samochodowej, na który przybywają co roku miłośnicy zabytkowej motoryzacji z całego świata by prezentować najciekawsze modele ze swoich garaży. Powrót do Polski nastąpi z Mediolanu 22 maja.

Zachęcamy gorąco naszych przyjaciół i zlotowiczów do udziału w tej jakże ciekawej i pełnej niezapomnianych wrażeń wyprawie. Szczegóły na stronie: www.goldfingerevents.com/pl/italia-16/